תוכנה להלוואות ומשכנתאות

אופק

תוכנת חישוב הלוואות ומשכנתאות

תוכנת אופק היא מערכת חכמה מבוססת אקסל לחישוב הלוואות ומשכנתאות.

במערכת תוכלו ליצור תמהילי הלוואות ומשכנתאות שמורכבים ממסלולים שונים, מחולל תחזיות לריביות והצמדות ל 40 שנה, לוחות סילוקין ברמת התמהיל וברמת המסלול, יצירת מסלולים חדשים, לשמור הצעות, לשחזר הצעות קודמות, להדפיס הצעות, להפיק ל PDF או לשלוח ללקוח אוטומטית למייל ומעל הכול זה על אקסל וזה קל, ידידותי ואינטואטיבי לשימוש.

הצעות

בכול הצעה תוכלו להזין עד 8 (!) תמהילים שונים במקביל ולהשוות בניהם באמצעות גרפים ונתוני פלט. תוכלו להזין את פרטי הלקוח ולהפיק עבורו את התוצאות ההשוואה. ניתן לשמור את ההצעות שהופקו ללקוחות ולשחזרן בעתיד. 

תמהילים

כל תמהיל יכול להכיל עד 8 (!) מסלולים שונים. בתוך כל תמהיל ניתן להשוות את המסלולים השונים באמצעות גרפים ונתוני פלט.

מסלולים

ניתן להשתמש במסלולים מובנים שבמערכת כמו מסלול פריים, קבועה לא צמודה, משתנה ל 5 שנים צמודה, משתנה ל 5 שנים לא צמודה וכו' וניתן גם לפתוח מסלולים חדשים מותאמים אישית בכל וריאציה שקיימת.

ריביות והצמדות

לכול מסלול ניתן להזין את אחוז הריבית ו/או אחוז ההצמדה כמספר סטטי וקבוע לאורך כל חיי ההלוואה, אפשרות נוספת היא בנייה של תחזיות עתידיות ל 40 שנים ושימוש בתחזיות אלו בתוך ההצעות.

מלבד הצמדה למדד ניתן גם לצור הצמדה למט"ח ולאג"ח.

תחזיות

לתוכנת אופק מחולל חכם אשר במספר הגדרות של המשתמש מסוגל ליצור תחזיות ל 40 שנים, עבור ריביות והצמדות. ניתן לחולל תחזיות עולות או יורדות באופן עקבי מאחוז X ל Y ולהוסיף תנודתיות עולה ויורדת במהלך השנים או לחלופין ליצור תחזיות רנדומליות.
לאחר יצירת תחזיות אלו ניתן יהיה להשתמש בהן ולעשות בהן שימוש חוזר בתוך המסלולים השונים.

גרפים

לתוכנת אופק גרפים עבור התמהילים, המסלולים והתחזיות.

הצעות מבוססות תאריך

בתוכנת אופק ניתן לחולל הצעות מבוססות שנים או הצעות מבוססות תאריך.
הצעות מבוססות שנים, תציג את ההלוואה או המשכנתה בפרספקטיבה של שנים (כלומר שנה ראשונה, שנה שנייה וכו'..) ללא תלות בתאריך כלשהו, לעומת זאת הצעות מבוססות תאריך, תציג את ההלוואה או המשכנתה בפרספקטיבה של תאריכים (כלומר שנה ראשונה 2019, שנה שנייה 2020 וכו'..) שמשקפים את התאריכים במציאות. בנוסף ניתן יהיה להזין שני מסלולים שונים שמתחילים בתאריכים שונים (למשל מסלול "פריים" יתחיל בינואר 2019 ומסלול "קבועה לא צמודה" יתחיל באוגוסט 2019).

שיטות החזר

שפיצר, קרן שווה, גרייס חלקי (בלון חלקי), גרייס מלא (בלון מלא).

לוח סילוקין

לוחות סילוקין המציגות את שלבי ההחזר של ההלוואות והמשכנתאות לאורך כל תקופת הלוואה. פירוט נרחב ומפורט אודות כל מרכיב בהלוואה כגון: יתרת פתיחה, יתרת סגירה, על חשבון קרן, על חשבון ריבית, על חשבון הצמדה, אחוז ריבית לכל שנה, אחוז הצמדה לכל שנה ועוד..

מהירות עבודה

בתוכנת אופק הושם דגש על מהירות עבודה של המשתמש. עבור פעולות רבות תוכלו לצור ברירות מחדל אשר יחסכו ממכם הקלדה של מידע כאשר אתם יוצרים את התמהילים של ההלוואות והמשכנתאות.

אודות תוכנת אופק - הלוואות ומשכנתאות - לחץ לצפייה בסרטון

699 מנוי לשנה שלמה
  • מחיר כולל מע״מ
  • הורדה מיידית און-ליין
  • עדכונים חינם
  • תמיכה טכנית
  • עד 12 תשלומים
119 מנוי לחודש בודד
  • מחיר כולל מע״מ
  • הורדה מיידית און-ליין
  • עדכונים חינם
  • תמיכה טכנית
נקה
דילוג לתוכן