מתכנת אקסל

אם אתם חוזרים על אותם פעולות באקסל פעם אחר פעם, אם אתם בונים טבלאות, גרפים, עובדים על קובץ אקסל שהופק בתוכנה אחרת, אם אתם מעוניינים לפתח תוכנה על אקסל, לבנות "מחשבון-על", להתחבר לבסיסי נתונים, ליצור דשבורד BI או כל דבר אחר באקסל שעולה על דמיונכם, אתם נמצאים במקום הנכון.

שלום, שמי ניר, אקסליסט, אני מתכנת אקסל מומחה ויש באפשרותי להפוך לכם את החיים העסקיים לקלים יותר.


מערכות BI ו Deshboard's משוכללות באקסל

פיתוח של מערכת Business Intelligence) BI - בינה עסקית) על אקסל, שמחוברת ומסונכרנת לכל מערכות הארגון, על מנת לקבל מידע על העסק שלך בזמן אמת.

לוח גרפים ומערכת חיתוכים (Slicer's) תאיר לך ב"פנס" על כל פינה בארגון, לחיצה על מספר כפתורים ותוכל לדעת למשל: "כמה יחידות נמכרו מהמוצר X ביום שלישי בין השעות 09:00 ל 10:00 בבוקר", "מה אחוז סגירת העסקאות של איש המכירות שלך ביחס לאותה התקופה בשנה שעברה" וכו'.


דוחות באקסל

יצירה של דוח לקוחות, דוח ספקים, דוח מוצרים, דוח רווח/הפסד, דוח עובדים, דוח הוצאות, דוח הכנסות ובעצם כול דוח שתרצה הוא למעשה במרחק שלך 2-3 לחיצות כפתור ממך.

בחירה בחלוניות טופס לפי הפרמטרים שרצויים לך ויש לך דוח מוכן להדפסה ו/או ליצוא ב PDF.

 


"מחשבוני-על" באקסל

אם אתה פעם אחר פעם מחשב חישובים מורכבים שפועלים על פי חוקיות ידועה מראש, באפשרותך להזמין "מחשבון-על" באקסל. 

בניית אלגוריתם לפי אפיון והתוצאה תהיה חישוב מהיר בלחיצת כפתור.

ניסיון של עשרות "מחשבוני-על" שנבנו, בתחום הפנסיה, הביטוח, הבנייה, הלוואות, שוק ההון, החשבונאות, המחקר ועוד.


מסד נתונים של אקסל

אקסל לא נולד עבור מסדי נתונים, הן מבחינת יכולת להכיל כמות מידע והן מבחינת פונקציונליות. אומנם איש מקצוע טוב יכול בכול זאת ליצור מסדי נתונים מצוינים על אקסל. הפלוס במסד נתונים על אקסל הוא ברור, אין עלויות לשרת, אין עלויות אחזקה, אין צורך בזמן הסתגלות ללמוד מערכת חדשה, ניתן לנצל את כוחו הרב של האקסל בנוסחאות וגרפים, קובץ אחד לכול המערכת. 


מספר משתמשים ממחשבים שונים על אותו קובץ אקסל - בו זמנית

אם גם אתה חולק את הבעיה המוכרת של "קובץ לא מעודכן אצל כל העובדים", אם גם אצלך, הקובץ רץ באי-מייל ממקום למקום בכדי שכול עובד ייתן את שלו לקובץ, דבר שיוצר כפילויות ו-וריאציות מעודכנות חלקית אצל כול עובד, אז דע שיש מספר פתרונות לבעיה. 


טפסים על אקסל

הרכבה ובניית חלוניות טופס ליצירה של מערכות סופר מקצועיות באקסל, מותאמות אישית לצרכים שלך.

עבודה עם חלונית טופס מצויינת במיוחד כאשר יש דרישת ״ולידאציה״ (Validation) גבוהה, העוזרת להגביל את השימוש בשדות למניעת שגיאות של המשתמש.


המר קובץ PDF אל תוך האקסל

אם אתה מחזיק בטפסים מסוג PDF מדפיס אותם וממלא אותם ידנית פעם אחר פעם, כעת אתה יכול להמיר אותם לאקסל ולעבוד עליהם בתוך האקסל.


רכז קבצי אקסל מרובים אל קובץ אחד

בלחיצת כפתור תוכל לרכז קבצי אקסל רבים אל קובץ מאחד אחד.
אם יש לך פיסות מידע שונות בכול אחד מהקבצים ניתן לאחד אותם על מנת שתתקבל תמונה אחת בקובץ אחד ואפילו בטבלה אחת.
אם בכול פעם מחדש מתקבלים אצלך קבצים מסוג זה, תוכל לאגור את המידע מכול הקבצים ולבנות מסד נתונים של ממש.הגיע השעה להסיר את "יד האדם" מלבצע עבודה של מחשב

כל עוד אנחנו חיים במציאות שהאדם הוא זה שיוצר את המחשב ולא להיפך, תפקיד האדם שהוא האינטליגנט לקבל החלטות ותפקיד המחשב לעשות את העבודה "השחורה". כאשר כל אחד עושה את מה שהוא מיועד עבורו, העבודה יעילה ופרודוקטיבית. ובכלל, למה לך להקצות כוח אדם לעבודה רובוטית ?


עבודה של ימים תהפוך לדקות, עבודה של שעות תהפוך לשניות

החיסכון בזמן עבודה הוא עצום, אין מדובר בירידה של 10% בזמן העבודה, אלא על ירידה בזמן עבודה של עד 90% אחוז ולפעמים גם יותר, תלוי במשימות הדרושות.


בני אדם טועים בגלל שהם בני אדם, מחשבים טועים בגלל בני אדם

מי מאיתנו לא שמע על טעויות מביכות שנגרמו בגלל אקסל, כן, אפילו בארגונים גדולים ומוכרים, "שלחנו דוח מלא טעויות ללקוח בגלל טעות אקסל", "קבלנו החלטה שגויה בגלל טעות בנוסחאות אקסל", "כנראה נמחקו ערכים מתאים מסוימים ולא הבחנו בזה, סתם התבזבזו שני ימי עבודה לחינם" ועוד...

צמצום טעויות אנוש למינימום, הוא חובה, הגן על הארגון שלך מפני טעויות וחסוך מעצמך את המראה הלא מקצועי. על הדרך גם תוכל להעלות לעצמך את הביטחון במידע שטמון בקבצים שלך ולקבל החלטות נבונות יותר.בין לקוחותינו: